KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ

Alsanalsa.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini tercih ettiğiniz taktirde ürün size ulaştığında kargo şirketine gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme için tek yapmanız gereken ödeme sayfasından kapıda ödeme seçeneğiniz işaretlemek.

 Kapıda ödeme ile aldığınız siparişler Sürat Kargo ile gönderilecektir.
Kapıda ödeme hizmet bedeli 19,90 TL'dir.
 

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir? 

Siparişleriniz de kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerinde kargo bedeli 29,90 TL, ilgili kargo firması tarafından alınan hizmet bedeli 19,90 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. İade ve değişim için gönderilen ürünün kargo bedeli ALICI'ya aittir. 

 

Kapıda ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Eğer üye iseniz, adresini otomatik olarak sisteme yansıyacaktır. Üye olmadan sipariş oluşturuyorsanız, adres bilgilerinizi tamamladıktan sonra, "Siparişiniz onaylanmıştır"  maili gönderilecektir. 

 

Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim?

 Kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilmeniz için sitemizde üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Üye olmadan vereceğiniz siparişlerde sadece Kredi kartı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mı? 

250 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

 

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme alınmaktadır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR