KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ

Alsanalsa.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini tercih ettiğiniz taktirde ürün size ulaştığında kargo şirketine gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme için tek yapmanız gereken ödeme sayfasından kapıda ödeme seçeneğiniz işaretlemek.

 Kapıda ödeme ile aldığınız siparişler Sürat kargo ile gönderilecektir.
Kapıda ödeme hizmet bedeli 8,90 TL'dir.
Kapıda ödeme nakit veya kredi kartı ile yapılabilmektedir.

 

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir? 

Siparişleriniz de kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedelimiz Aras ve Sürat Kargo Firması ile sadece 8,90 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

 

Kapıda ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandığında tarafınıza siparişiniz onaylanmıştır maili gönderilecektir. 

 

Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim?

 Kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilmeniz için sitemizde üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Üye olmadan vereceğiniz siparişlerde sadece Kredi kartı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır? 

Siparişleriniz de herhangi bir limit olmadan kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

 

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

 Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme alınmaktadır.