Ödeme Seçenekleri

   Kredi Kartı ile Online Ödeme

Alsanalsa.com’dan verdiğiniz siparişlerinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı/Banka Kartı Online Ödeme’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

   BKM Ekspress ile Ödeme

BKM Express, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kart bilginizi işyeri ile paylaşmadan işlem yapabilmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir. Kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan kolay ve hızlı işlem yaparsınız. Kendi belirleyeceğiniz şifreniz ile alışverişlerinizi güvenle tamamlarsınız. Üstelik taksit yapabilir, işlemlerinizden ödül/puan kazanmaya devam edersiniz.

 

   Havale ve EFT ile Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

EFT işlemlerinde alıcı olarak “Kondu Tekstil Ticaret A.Ş.” görüntülenecektir.

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 1 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Banka Bilgileri: GARANTİ BBVA - Laleli şubesi

Şube Kodu: 601

IBAN: TR59 0006 2000 6010 0006 2958 34

BKM EKSPRESS  

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR