logo

  

Donella markamızın öyküsü 1995 yılında başladı. Türk ekonomisinin yapı taşlarından biri olan tekstil sektöründe ekonomik ve kaliteli iç giyim ürünlerini 80’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz. 2018 yılında, Alsanalsa markası altında, Donella ürünlerini online satışa açtık.

 

Vizyonumuz, modaya bakış açısı ve çizgisi ile fark yaratan,ürünleri ile ulusal ve uluslar arası arenada sektöründe en çok tercih edilen ve aranan marka olmak.

Her geçen gün daha da zenginleşen içeriği ile iç giyim ürünlerini en uygun fiyatta kullanıcılarına sunmanın yanında biliçli kullanım için gerekli birçok bilgiye de yer veriyoruz. Bizlere  dilediğiniz yerden ulaşarak fırsatları yakalamanın heyecanı ve keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo

100 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargodan faydalanabilirsiniz.

 

Güvenli Alışveriş

 

alsanalsa.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Bilgileriniz SSL sertifikası ile güvence altına alınır ve bu sertifika alsanalsa.com'da güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir.

 

Hızlı Teslimat

 

Alsanalsa.com’dan alışveriş yapanlar beklemiyorlar. Saat 15:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi, bizim en çok önem verdiğimiz önceliklerimizdendir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş günü  içinde adresinize ulaşır.

 

14 Gün İçerisinde İade

 

Ürünler denenmediği takdirde iade ve değişim hakkı saklıdır.

 

En iyi Müşteri Deneyimi

 

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hedefleyen alsanalsa.com, üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, Instagram  kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. Alsanalsa.com.com ekibinin en önemli hedefleri arasında üyelerinin mutluluğunu sağlamak gelir. Siz değerli müşterilerimizin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.

 

 

İş ortaklarımız

 

Ürünlerimizi aynı zamanda Trendyol, Hepsiburada, Amazon, N11, Gittigidiyor, Morhipo ve Modanisa satışa sunuyoruz.

 

 

Sertfikalarımız

ISO:9001:2015

 

ISO:10002:2018