Kız Çocuk İç Giyim

 

Kız Çocuk İç Giyim Ürünleri

Kız çocuklarına özel desenler ve renkler ve baskılarla son derece sevimli görünen Donella kız çocuk iç giyim ürünlerinde çocukların yanı sıra aileleri de oldukça memnun edecek kalitede kumaşlar kullanılmaktadır. Haliyle her anını eğlence dolu ve en aktif şekilde geçiren kız çocuklarının son derece dayanıklı kız çocuk iç giyim ürünleriyle desteklenmesi sağlanmakta, cilt sağlığını koruyan yumuşacık kumaşlarla ailelerin de uzun süre içi rahat edebilmektedir.

 

Kız Çocuk İç Giyim Ürünleri

Her mevsim giyilen boxer şort, külot ve ince askılı atlet, geniş askılı atlet gibi temel kız çocuk iç giyim ürünlerinin de bir arada yer aldığı Donella ürünleri, kız çocukları için sunduğu ürün renkleri ve desenleriyle herkesin anında dikkatini çekmektedir. Ürünlerin görünümü kadar dikkat çeken bir diğer yönü de çeşitlilikleri olmaktadır.

Her güne Donella kalitesiyle hazır olmak isteyenler için hazır takım veya beşli, onlu veyahut üçlü paketler halinde sunulan kız çocuk iç giyim ürünleri de yoğun talep gören seçenekler arasında yer almaktadır. Birbiri ile renk ve tarz bakımından benzer olup farklı desenlerle zenginleştirilen, aynı kalıp atlet veya külotlar, beraber alındığı takdirde bütçeniz için de daha avantajlı olabilmektedir.

 

Kız Çocuk İç Giyim Modelleri

Çocuklarının hareketleri ve rahatı açısından farklı beklentilere sahip olanlar için çeşitlendirilen kız çocuk iç giyim ürünlerini her gün ve her kombin içinde kullanılabilen düz beyaz, siyah ve ten rengi haricinde; rengarenk, göz alıcı tonlarla alabilmeniz Donella mümkün olurken, desenlerin en az renkler kadar çeşitli olduğu da gözlerden kaçmamaktadır.

Bel kısmında mini kurdele veya bacak oyuntularında ince danteller gibi her biri son derece sevimli ve zarif süslemelere sahip olan Donella kız çocuk külotları ebeveynlerin bir numaralı tercihi oluyor. Kız çocuklarının hoşuna gidebilecek çizgi film, masal kahramanı motifleri ürünlerde kullanılarak, kız çocuklarının iç dünyalarına onları yansıtan karakterler ve renkler yansıtılmakta, emojiden el yazısına kadar sayısız motif arasından seçim yapmaksa miniklerin ve ailelerinin zevkine bırakılmaktadır. Bezi yeni bırakan çocuklar için yine %95 pamuk içeriğe sahip beş yaşa kadar sıvı geçirmeyen külot modellerimizde mevcuttur.

 

Kız Çocuk İç Giyim Fiyatları

Ailelerin kız çocuk iç giyim ürünleri seçiminde çocuklarının konforu, cilt sağlığı ve kendilerini yansıttığı düşündüğü şık desenler kadar önem verdiği bir diğer konu da uygun fiyat avantajlarını yakalayabilmek olmaktadır. Külottan atlete her biri sene boyunca dört mevsim ve her gün gerekli olabilecek pek çok temel iç giyim ürününde en uygun fiyatları sağlayarak ailelerin yanında olan Donella, çocukları renkler ve desenlerle mutlu ederken, yumuşacık, kaliteli kumaşları en cazip indirimlerle sunmasıyla aileleri de bir o kadar memnun etmektedir. Senelerin verdiği deneyimle maliyetlerini en düşük seviyede tutan Donella ailesi, çocuklarınız için istediğiniz kaliteye evinizin konforundan ayrılmadan ulaşabilmenizde en büyük yardımcınız olacaktır.


 

₺222,68 KDV Dahil
₺296,90 KDV Dahil
₺222,68 KDV Dahil
₺296,90 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR