ALSANALSA' da Kolay İade İmkanı Şimdi Seninle!

 

İç Giyim alt çamaşır, silikon sütyen ve korselerde hijyenik sebeplerden ötürü Cayma Hakkı kullanılarak ürün iadesi veya ürün değişim işlemi yapılmamaktadır!

Kullanılmaması ve ambalajının bozulmaması koşulu ile sadece kadın sütyen, gecelik, kız ve erkek çocuk pijama ve pijama takımlarında ürün size teslim edildikten sonra 14 gün içerisinde iade veya renk/beden değişim yapılmaktadır.

Ancak iç giyim kategorisindeki tüm modeller, hijyenik sebeplerle değişimi veya iadesi yapılamamaktadır. Lütfen kullanılmış ürünleri iade veya değişim için göndermeyiniz. Kısa süreli de olsa kullanılmış ürünler ve doğrudan vücut ile temas ederek denenmiş ürünler kolaylıkla tespit edilebilmektedir.

Kullanılmış ürünlerin hijyenik sebeplerle tekrar satışı mümkün değildir. Yasal olarak, ilgili markaların bu tarz hijyenik iç giyim ürünlerini iade almama ve değiştirmeme hakkı bulunmaktadır.

Ürününüz değişime uygun ürün ise, ambalajının hasar görmemesi; her türlü kutu, etiket benzeri ambalaj malzemesinin hasarsız ve eksiksiz olması önemlidir. Ürün kutusu ezilmiş, ambalajı hasar görmüş ürünlerin iade veya değişimi yapılamamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Üye olmadan verdiğiniz siparişleriniz için;  

 

Kolay iade sayfasından e-posta adresinizi ve sipariş kodunuzu girerek siparişiniz için kolay iade talebi görebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR