KAMPANYA BİLGİLENDİRMESİ

 

ÇOK AL AZ ÖDE KAMPANYA KOŞULLARI

Çok al az öde kampanyası kapsamında sepetteki ürünlerin fiyatı hesaplanırken, 3 üründen fiyatı en düşük olan ürün tutarı "0" sıfır olarak hesaplamaya dahil edilir.

Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin (5 Al 4 Öde, 3 Al 2 Öde,2. ürüne %50 vb.) iadelerinde, kampanyadan yararlanılarak alınan ürünlerin bir veya birden fazla ürün iadesi için tüm ürünlerin iadesinin yapılması gerekmektedir.
Kampanya dışı kalan ürünlerin iadesi yerine bir sonraki alışverişinizde kullanılmak üzere “İade Çeki”  talep edilebilir. (iade çeki sisteme kayıtlı mail adresinize ve ya cep telefonuna bir kod şeklinde gönderilecektir)
Çok al az öde kampanyasında çoklu alımlarda, kampanya "3 al 2 öde" nin katları şeklinde gerçekleşecektir. Örneğin 6 adet iç giyim ürünü alımında en ucuz 2 ürün, 9 adet iç giyim ürünü alımında en ucuz 3 ürün hesaplamaya dahil edilmeyecektir.
Kampanya kapsamında hediye edilen ürün iade edilemez, yalnızca muadiliyle renk, beden  değiştirilebilir veya bir sonraki alışverişinde kullanılmak üzere “İade Çeki” talep edebilir.
Çok al Az öde kampanyasında siparişin iptal edilmesi ya da hediye ürün haricinde 3 üründen birinin iade edilmesi durumunda kampanya kapsamındaki tüm ürünler iade alınır ve yalnızca ödenen tutar iade edilir.

 

SEPETTE %... İNDİRİM KAMPANYA KOŞULLARI

Sepette %... indirim kampanyası kapsamında sepetteki ürünlerin fiyatı hesaplanırken, belirlenen indirim oranı siparişteki tüm ürünlere eşit miktarda uygulanarak hesaplamaya dahil edilir.

Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin (Sepetten %... indirim) iadelerinde, kampanyadan yararlanılarak alınan ürünlerin bir veya birden fazla ürün iadesi için tüm ürünlerin iadesinin yapılmasına gerek yoktur.
Kampanyaya dahil edilen ürünlerin iadesi yerine bir sonraki alışverişinizde kullanılmak üzere “İade Çeki”  talep edilebilir. (iade çeki sisteme kayıtlı mail adresinize ve ya cep telefonuna bir kod şeklinde gönderilecektir) Yada iade edilen ürüne ait tutar, ödeme sisteminize göre tarafınıza iade edilir. 

Kampanya kapsamında indirim uygulanana ürünlerde iade ve değişim hakkınız saklıdır. İade / değişim talep edilen ürünler yalnızca muadiliyle renk, beden  değiştirilebilir veya bir sonraki alışverişinde kullanılmak üzere “İade Çeki” talep edebilir. İade ve değişim için gönderilen ürünlere ait kargo bedeli müşteriye aittir. 


3 al 2 öde, Sepetin yarısı, 2.Ürüne %50 indirim, Sepette %... indirim vb kampanyalar kategorilenmiştir ve aynı sepette veya aynı siparişte birden fazla kampanya kullanılamaz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR