Donella Ten Sıvı Geçirmeyen Kadın Külot - 697110WD
KülotDonellaDonella Ten Sıvı Geçirmeyen Kadın Külot - 697110WD
Donella Ten Sıvı Geçirmeyen Kadın Külot - 697110WD
KülotDonellaDonella Ten Sıvı Geçirmeyen Kadın Külot - 697110WD

Donella Ten Sıvı Geçirmeyen Kadın Külot - 697110WD (AA-KDN-697110WD-03027)

Marka : Donella
Külot - Tanga - Şort

İçerik : %95 Pamuk %5 Elastan

Ürünün arka kısmında iki kumaş arasına alez benzeri bir kumaş konularak, sıvının dışarı sızmasını engellenmiş olur. Ürün; %95 pamuk içeriğe sahip olduğundan yıkanıp uzun yıllar tekrar kullanılabilir. Kadınların özel günlerinde kendilerini daha rahat ve konforlu hissetmeleri için tasarlanmıştır. Ağ kısmı tamamen çift kat pamuktan olduğu için, ağ kısmı sıvı geçirir. Sıvı geçirmez kısım, arka kısmıdır.

Kadınların gündelik yaşamda rahat hareket edebilmeleri ve vücut sağlıkları için doğru ve kaliteli iç çamaşırı seçimi büyük önem taşır.
Gün boyu cilde temas ettiği için, seçilen iç çamaşırı cilde nefes aldırabilmeli ve terlemeyi önlemeye yönelik olmalıdır.
Kaliteli dokusu rahatlıkla seçebileceğiniz bür üründür.
Donella marka iç çamaşırları; kullandığı baskılarda kanserojen madde içermeyen boyaları tercih ediyor, ve ISO-9001 ve ISO-10002 sertifikalarına sahip.

Gizli Gönderi: Gizliliğinize önem veriyoruz; verdiğiniz siparişin paket içeriğini kargo görevlisi dahil sizin dışınızda hiç kimse bilemez. Paket üzerinde ürün türü ile ilgili herhangi bir ibare bulunmaz. E-mail adresi mevcut ise, ürünün faturası direk e-posta adresinize gönderilir, e-posta adresi yoksa; ürün faturası paketin içerisine gizlenir.

Üretim Yeri: Türkiye

Teslimat Bilgisi: Hafta içi saat 17.00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Mevzuat gereği, hijyen nedeniyle iç giyim ürünlerinde değişim ya da iade yapılamamaktadır. Ürünler denenmediği takdirde kontrollü olarak değişimi yapılabilmektedir.

Öne Çıkan Ürünler