1 2 3 4 5 6 >
En Yeni Ürünler
İndirimde Olan Ürünler

Nevresim takımı yatak odasında şık görünüm, rahatlık gibi özellikleri sayesinde evlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Farklı desenleri ile dekorasyona renk katan, yumuşak dokuları ile uykularınıza konforlu hale getiren, kolay temizlenebilmesi ile hayatınıza pratiklik kazandıran ürünlerin, farklı yatak boyları ve kullanıcılar için değişen ebat ve çeşitlerde alternatifleri bulunuyor. Kullanım alışkanlıklarına göre çarşaf bulunduran nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz. 

 

Nevresim Takımı Ölçüleri Nelerdir? 

Yatağa uygun nevresim takımı seçerken ürünlerin boyutlarını bilmeniz gerekiyor. Standart boyutlarla üretim yapılıyor. Bebek nevresim takımı 100cm x 150cm ebatlarında üretiliyor. Tek kişilik nevresim takımları için 160cm x 220cm boyutlar uygun görülürken,  çift kişilik nevresim takımları 200cm x 220cm boyutlarında tasarlanıyor. Battal boy yataklar için seçilen king size nevresim takımı modelleri ise 240cm x 220cm boyutlarında kullanıcılara sunuluyor. Birçok modelde, aynı desene sahip nevresimlerin farklı boyutlarda alternatifleri bulunabiliyor. Yatağınızın boyutlarına göre en uygun boylarda nevresim takımlarını kolayca seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Nevresim Takımı Modelleri 

Nevresim takımları; ölçülerine, dokularına, renklerine, desenlerine göre farklılaşıyor. Tek kişilik yataklar için tasarlanan tek kişilik nevresim takımı modelleri bulunurken bebek yatakları için de özel bebek nevresim takımları koleksiyonda yer alıyor. Yetişkinlerin kullanımı için hazırlanan çift kişilik nevresim takımı ürünleri ise, standart ve battal boy olarak çeşitleniyor. Saten gibi özel kumaşlardan hazırlanan nevresim takımları da kullanıcıların zevklerine hitap ediyor. Hem günlük kullanım için tasarlanan hem de özel misafirler, çeyizler için hazırlanan nevresim modelleri farklı renk, desen ve boyutları ile alıcılarını bekliyor. 

Nevresim Takımı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Günlük kullanım için olan modellerde, rahatlık tercih edilirken çeyiz için hazırlanan tasarımlarda şıklık daha önemli hale geliyor. Nakışlı nevresim takımı modelleri daha çok çeyiz sandıkları için seçiliyor. Tek renk nevresim takımı modelleri, günlük kullanım için ideal görülüyor. Sade zevklere sahip olanlar, oda dekorasyonunda minimalizmden yana seçim yapanlar düz renkleri kullanmayı tercih ediyor. Beyaz nevresim takımı modelleri kullanışlı özellikleri, kolaylıkla diğer parçalarla takım yapılabilmesi, sadeliği ile kullanıcıların seçimi oluyor. Nevresim takımı seçerken zevkinizin yanında oda dekorasyonunuzu da dikkate almalısınız. Her gün yatak örtüsü sermek veya kullanmak sizin için zor olabiliyor. Nevresim takımı ürünleri arasından şık ve uyumlu bir model seçerek dekorasyona estetik katabilirsiniz. Mesela country tarzı dekorasyona sahipseniz, pembe, pudra veya ekru tonlarında çiçekli bir nevresim ile odanızdaki temayı yatağınızda devam ettirebilirsiniz. Klasik nevresim takımı içinde çarşaf, nevresim ve yastık kılıfları yer alırken günümüzde kullanıcılara seçim özgürlüğü tanıyan yeni takımlar da dikkat çekiyor. Çarşaf bulundurmayan yeni nesil nevresimler, kullanıcılara kendi takımlarını yapma fırsatı veriyor. Çiçekli bir nevresimi kontrast renkte bir çarşafla kombin yapabilir, veyahut takımı başka renk ve desenlerle eşleştirerek kendi nevresim takımı kombininizi oluşturabilirsiniz.

Nevresim takımınızı seçerken ev tekstil ürünlerini bir bütün olarak düşünerek dekorasyonu tamamlamalısınız. Yatak odalarına uyum getiren müşterilerimiz, yatak takımlarının havlularla, perdelerle, halı ve yatak örtüleri ile uyumlu olmasına dikkat ediyor. Böylelikle yatak odasındaki dekorasyon, nevresim takımlarının şık dokunuşu ile bir bütün haline geliyor.

Nevresim takımı fiyatları, ürünlerin kumaş içeriğine, boyutlarına, tasarım özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Günlük kullanım için tasarlanan nevresim takımları, çeyiz ürünlerinden daha uygun fiyatlarla alıcı buluyor. Çeyizleri süsleyen nakışlı nevresim takımı modelleri ve fiyatları, düz renk veya baskılı, sade tasarımlardan daha yüksek fiyatlarla etiketleniyor. Ürünlerin kumaş türleri, nakış gibi eklentiler fiyat farkının sebebi oluyor. Dönemsel kampanyalar da nevresim takımı fiyatlarında avantaj sağlıyor. İndirimli nevresim takımları, koleksiyondaki seçkin parçalara uygun fiyatlarla sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Siz de evlerinize rahat ve şık nevresim takımı modellerinden dilediğinizi alabilir, yatak odanızın dekorasyonunu tamamlarken konforlu uykular vadeden ürünleri bulabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı nevresim takımı modellerini Belenay, Minteks, Soley, W.b Schafer ürünleri arasında keşfederek zevkinize, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza yönelik seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz kendi odanız, bebeğinizin yatağı, çocuk veya genç odası için nevresim takımı ürünleri seçebilir, kendinize ve sevdiklerinize kaliteli modelleri armağan edebilirsiniz.